Sidebar

 • VU chorai kviečia giedoti „Tautišką giesmę“

  Liepos 6 d. prie Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centro įėjimo (M. K. Čiurlionio g. 21) VU chorai „Gaudeamus“, „Pro musica“ ir „Virgo“ kviečia kartu giedoti „Tautišką giesmę“.

 • VU chorų „Gaudeamus“, „Virgo“, „Pro Musica“ narių apklausa

  Vilniaus universitetų (toliau – VU) chorų „Gaudeamus“, „Virgo“, „Pro Musica“ meno vadovė Rasa Gelgotienė šiuo karantino laikotarpiu savo laiką skiria ne tik muzikiniams ir kūrybiniams darbams. Siekdama kuo geriau suprasti chorų sudėtį, narių muzikinį pasiruošimą, motyvaciją didinančius ir mažinančius veiksnius, aplinkos poveikį choro nariams, atliko vidinį choro narių tyrimą.

 • Virtualus choras atliko „Lietuva brangi“


  Pirmajam karantino mėnesiui Lietuvoje einant į pabaigą, pristatomas unikalus kūrinys – virtualaus choro drauge su atlikėju Vaidu Baumila atliekama daina „Lietuva brangi, #LikNamie“. Namų sąlygomis per telefonus ir kompiuterius įrašytą kūrinį atliko net 67 Vilniaus universiteto jungtinio choro choristai ir atlikėjai, o iš viso nusifilmavo daugiau kaip 150 žmonių visoje Lietuvoje.

 • VU choras GAUDEAMUS Valensijoje

  VU choras „Gaudeamus“ „Erasmus+“ projekte Ispanijoje

  Vasario 25 d. – kovo 1 d. Vilniaus universiteto akademinis mišrus choras „Gaudeamus“ dalyvavo „Erasmus+“ projekte „Suvienykime balsus pokyčiams“, Valensijoje (Ispanija).

 • VU Kultūros centras gruodį pasitinka renginių gausa

  Šventinis Kalėdinis laikotarpis meno ir kultūros žmonėms būna ypatingai gausus renginių, neišimtis ir VU Kultūros centras, kuris gruodį pasitinka net 13 skirtingų renginių. Renginių įvairovė itin didelė - nuo istorijų pasakojimo dirbtuvių ir kūrybinių dirbtuvių „Pasigamink šviečiančią sapnų gaudyklę“ iki džiazo ir klasikinės muzikos koncertų.

 • „Klasika visiems“ kviečia išgirsti modernios klasikos opusą

  Šimtų atlikėjų balsais suskambėsiantis projektas „Klasika visiems“ šiemet kviečia pasiklausyti moderniosios klasikos. Gruodžio 7 d., 19 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje išgirsime šiuolaikinio norvegų kompozitoriaus Ola Gjeilo „Saulėtekio mišias“ (angl. „Sunrise Mass“), kurias kartu su Vilniaus universiteto chorais „Pro musica“, „Gaudeamus“, „Virgo“ ir Naujų idėjų kameriniu orkestru atliks apie 350 internetu užsiregistravusių dalyvių ir 230 Vilniaus universiteto choristų.

 • Klasika visiems 2019 projekte – nežemiškos „Saulėtekio mišios“

  Atmosferinis, nežemiškas, kosminis, dangiškas – tokiais ir panašiais epitetais „Klasika visiems“ dalyviai apibūdina šių metų projekto kūrinį. Šiemet „Klasika visiems“ pasuks šiuolaikinės muzikos keliu ir atliks ypatingą jauno norvegų kompozitoriaus Ola Gjeilo (g.1978) kūrinį – „Saulėtekio mišios“ (angl. „Sunrise Mass“). Per keletą metų nuo sukūrimo 2007 m., jos taip išpopuliarėjo, kad pelnytai gali pretenduoti į modernios chorinės klasikos favorito titulą.

Akademinis mišrus choras „Gaudeamus“

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos