Sidebar

Klasika visiems logo 210x150VU Kultūros centras rengia muzikinį edukacinį projektą „Klasika visiems“. Projektas kasmet supažindina dalyvius su kuriuo nors vienu iš garsiausių pasaulio muzikos klasikos šedevrų.

Projektas „Klasika visiems“ – atviras pažįstantiesiems muzikos raštą. Jame dalyvauti gali įvairiausių profesijų, amžiaus, tautybių žmonės. Dainininkų laukiama ne tik iš didžiųjų šalies miestų, bet ir iš rajonų, mažų miestelių. Dažnai kartu su VU choristais dainuoja jų buvę muzikos mokytojai, muzikantai instrumentalistai, šeimos su vaikais.

Projektas ypatingas tuo, kad internetu užsiregistravę muzikos raštą pažįstantys dalyviai, VU kolektyvai ir solistai susitinka tik koncerto dieną ir po visą dieną trunkančių repeticijų kūrinį vakariniame koncerte atlieka klausytojams. „Kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų, ši projekto koncepcija pasiteisina jau ne vienerius metus. Dalyvių netrūksta, susidomėjimas auga, natas pažįstantys žmonės mielai įsitraukia į gyvą muzikavimą“, – pasakojo projekto sumanytoja ir VU chorų vadovė Rasa Gelgotienė.

Projekto tinklalapis: klasikavisiems.lt

FB f Logo blue 29/klasikavisiems 


2021 m. „Klasika visiems“ , kuriame skambėjo didingoji Carl Orff sceninė kantata „Carmina Burana“. 


Pirmoji pasirengimo sesija vyko spalio 9 d., šeštadienį11.00–16.00 val. VU Didžiojoje auloje (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius).
Antroji – lapkričio 20 d. 10.00–19.00 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje.

„Klasika visiems“ koncertas įvyko lapkričio 20 d., šeštadienį, 19.30 val.

2019 m. „Klasika visiems“, kuriame skambėjo moderniosios klasikos, Ola Gjeilo kūrinys „Saulėtekio mišios“ (angl. „Sunrise Mass“). 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos