Sidebar

Šv. Jonų bažnyčios vargonai

Ar esate buvę vargonų viduje, kur telpa tūkstančiai mažų ir didelių vamzdžių? Ar matėte, kaip atrodo sudėtinga vargonų mechanika ir dar daug kitų nuostabių dalykų, kurie slepiasi už instrumento fasado?

Jūs galite apsilankyti didžiausiuose Lietuvoje Šv. Jonų bažnyčios vargonuose ir išgirsti, kaip atsiranda garsas, kokia vargonų istorija, patys užlipsite ir iš arti apžiūrėsite, kokie vamzdžiai ir vamzdeliai sudėti viduje ir kiek jų daug! Viską išsiaiškinsite privalėsite pabandyti jais pagroti. Ekskursiją veda charizmatiškasis improvizatorius vargonininkas dr. Vidas Pinkevičius.

Jei iki šiol nesidomėjote vargonais – po šios ekskursijos įsitrauksite į nuostabų vargonų pasaulį. Skirkite ekskursijai bent 1 valandą (o jei galite, ir 2 ar 3 val.) ir būsite maloniai nustebinti!
Ekskursija tinka įvairaus amžiaus muzikos ir fizikos mylėtojams, skirta grupėms iki 15 žmonių. Didesnėms grupėms siūlome vargonų muzikos koncertus ir pasakojimus lietuvių ar anglų kalba.

Norėdami pasiteirauti apie paslaugą, rašykite el. paštu .
Norėdami užsakyti paslaugą, atsisiųskite ir užpildykite šią FORMĄ. (docx).

vargonu viduje

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos