Sidebar

VU Kultūros centro kolektyvai teikia koncertines ir kitokio pobūdžio menines paslaugas. Čia supažindiname su paslaugų įvairove ir jų užsakymo tvarka. Jei kiltų neaiškumų arba norėtumėte pasitarti, parašykite arba paskambinkite žemiau nurodytais kontaktais.

Siūlome šias paslaugas

Paslaugų užsakymas

Norėdami užsakyti paslaugą, atsisiųskite ir užpildykite šią FORMĄ. (docx). Užpildytą formą siųskite el. paštu .

Alumnams (tik prisiregistravusiems alumnų platformoje www.vu.lt/alumni) taikomos šios nuolaidos:
VU Kultūros centro meno kolektyvų organizuojamiems koncertams ir spektakliams nuo 10 iki 50 %
VU Kultūros centro kūrybinėms laboratorijoms, seminarams, užsiėmimams nuo 20 iki 50 %
VU Kultūros centro menininių, edukacinių paslaugų užsakymams nuo 10 iki 30 %

VU Kultūros centras ir jo kolektyvai teikia paslaugas vadovaudamiesi Centro nuostatais ir Vilniaus universiteto nustatyta tvarka.

Minimalios paslaugų kainos Tiksli paslaugos kaina ir nuolaida nustatoma įvertinus užsakovo poreikius ir suderinus detales, tokias kaip: atlikėjų skaičius, pasirodymo trukmė, reikalingos papildomos priemonės ir kt.

Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas:

  • Vilniaus universitetas su Užsakovu sudaro ir pasirašo Paslaugų sutartį (arba kitą paslaugų teikimą patvirtinantį dokumentą), kurioje numatomos paslaugos atlikimo sąlygos, apmokėjimo į Vilniaus universiteto banko sąskaitą tvarka ir kitos sąlygos.
  • Kai paslaugą užsako Vilniaus universiteto padalinys, paslaugos teikimo ir apmokėjimo sąlygos (jei taikoma) patvirtinamos vidiniu raštu. Apmokėjimas atliekamas pagal VU vidaus tvarką į Kultūros centro spec. lėšų rūšį 201700011 (arba kitą, nurodytą rašte).

Kontaktai

Pasiteirauti galite el.paštu: arba tel. (+370) 686 19740, (8 5) 268 6989.

Palikite atsiliepimą

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė! Palikite atsiliepimą apie suteiktą paslaugą arba pasiūlymų kaip tobulinti mūsų paslaugas:

Atsiliepimų anketa

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos