Sidebar

Vilniuje gegužės 8-14 d. jau dvidešimt trečią kartą vyks Tarptautinis universitetų teatrų forumas. Žiūrovai turės galimybę nemokamai pamatyti ne tik Lietuvos studentiškų teatrų, bet ir iš užsienio atvykstančių trupių bei menininkų pasirodymus. Šių metų forume dalyvaus Europos humanitarinio universiteto, JAV, Ispanijos, Italijos, Sakartvelo ir Lietuvos universitetų teatrų trupės, tarp jų ir Vilniaus universiteto kinetinis teatras (rež. Andrius Pulkauninkas).

Balandžio 30 d. 18 val. Vilniaus universiteto (VU) Šv. Jonų bažnyčioje vyks koncertas „Sudie, gimtasis sodžiau“, arba „Прощай, Село Ріднесеньке“, skirtas už laisvę kovojančiai Ukrainai palaikyti. Koncerto programoje – dvi Gustafo Adolfo Mankellio fantazijos vargonų duetui, keturi Gustavo Merkelio trio vargonams solo, trys kompozicijos ukrainiečių liaudies dainų temomis vargonams solo. Vargonais skambins Aušra Motūzaitė-Pinkevičienė ir Vidas Pinkevičius.

Balandžio 24-ąją Vilniaus universiteto (VU) pučiamųjų orkestras „Oktava“ kviečia muzikos mėgėjus į naujos orkestrinės programos pristatymą – koncertą „Solo su „Oktava“. Tai pirmasis tokio pobūdžio vien tik soliniams kūriniams skirtas orkestro koncertas, kuriame skambės įvairiausio žanro kūriniai, o jų solo partijas atliks „Oktavoje“ užaugę solistai instrumentalistai.

Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centras kviečia tarptautinius studentus dalyvauti Istorijų pasakojimo Open Stage vakare. Balandžio 27 d., 19 val., VU Konfucijaus institute bus galima ne tik paklausyti, bet ir papasakoti istoriją apie tai, ką mums reiškia žodis NAMAI - šio vakaro tema. Vakaro šeimininkė - profesionali istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos