Sidebar


Vilniaus universiteto Kultūros centro bendruomenė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl VU Kamerinio orkestro narės, VU Chemijos ir geomokslų fakulteto alumnės Agnės Romeikaitės mirties visai jos šeimai, artimiesiems, draugams, kolegoms bei bendraminčiams.

Birželio 21 – liepos 3 d. klausytojai galės išgirsti net 3 Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centro meno kolektyvų – VU chorų „Virgo“, „Gaudeamus“, „Pro musica“, VU pučiamųjų orkestro „Oktava“ ir VU kamerinio orkestro – koncertines programas pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, VU rūmų ansamblio teritorijoje – Šv. Jonų bažnyčioje ir VU Didžiajame kieme.

Nuo paskutinio Vilniaus universiteto (VU) pučiamųjų orkestro „Oktava“ koncerto praėjo daugiau kaip 9 mėnesiai ir orkestras pagaliau gali vėl daryti tai, ką mėgsta labiausiai – koncertuoti savo gerbėjams. Nors sezonas paženklintas dideliais trikdžiais, visišku neaiškumu ir nežinojimu, kas bus rytoj, tačiau vos atsiradus galimybei vėl susitikti ir repetuoti „Oktava“ neturėjo nė menkiausių dvejonių ir skyrė visas jėgas toms ant rankos pirštų suskaičiuojamoms repeticijoms, kad galėtų pasiruošti didžiajam vasaros koncertui po atviru dangumi.

Po daugiau nei pusės metų pertraukos nuo gyvo spektaklių rodymo ir gyvo santykio su žiūrovais, VU Kinetinis teatras grįžta į sceną. 

Jau birželio 3 d. 19 val. VU Teatro salėje (Universiteto g. 3) išvysite premjerą - groteskišką absurdo komediją PFLIPER FOREVER.

Andriaus Pulkauninko vadovaujamas Vilniaus universiteto (VU) Kinetinis teatras susikūrė prieš kiek daugiau nei 20-metį iš troškimo turėti fizinio teatro tradicijas puoselėjantį, judesį kaip pagrindinę reikšmių perdavimo mediją traktuojantį teatrą. Kaip pats šio teatro meno vadovas A. Pulkauninkas apibūdina: „Kinetinis teatras gana panašus į šiuolaikinį šokį, tačiau vis dėlto yra pagrindinis skirtumas – mes koncentruojamės į istorijos pasakojimą, todėl visi mūsų kūriniai turi fabulą, o šiuolaikiniame šokyje siužetiškumo mažiau. Dėl to mūsų trupė, matyt, yra unikalus reiškinys Lietuvoje.“

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos