Sidebar

Kas vyksta, kai nieko nevyksta? Ar sustojus laikui erdvė nebesikeičia? Kaip žmogus suvokia realybę ir savo vietą joje? Šiuos klausimus kelia audiovizualinės parodos Šv. Jonų bažnyčioje „Septintą dieną upės ilsėjosi“ organizatoriai – Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centras ir Vilniaus dailės akademija (VDA). Ją bus galima išvysti sausio 4 ir 18 dienomis, nuo 17 val. iki 20 val. Šv. Jonų bažnyčioje.

 

2019 m. gruodžio 15 d. įvyko šventinis Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestro „Oktava“ koncertas „Oktalėdos“, pilnutėlėje Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje. Kartu su orkestru pasirodė solistai-vokalistai Julija Šturo, Martyna Kučytė, Paulius Noreika ir akordeonininkas Aistis Tamulevičius. Orkestro vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas. Koncertą vedė Kristina Klaudija Milvydė.

Nuotraukų albume - koncerto akimirkos. Nuotr. aut. Natalija Kurauskienė. 

Šimtų atlikėjų balsais suskambėsiantis projektas „Klasika visiems“ šiemet kviečia pasiklausyti moderniosios klasikos. Gruodžio 7 d., 19 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje išgirsime šiuolaikinio norvegų kompozitoriaus Ola Gjeilo „Saulėtekio mišias“ (angl. „Sunrise Mass“), kurias kartu su Vilniaus universiteto chorais „Pro musica“, „Gaudeamus“, „Virgo“ ir Naujų idėjų kameriniu orkestru atliks apie 350 internetu užsiregistravusių dalyvių ir 230 Vilniaus universiteto choristų.

Paaiškėjo trečiojo Talentų vakaro nugalėtojai! VU Kultūros centras šiais metais įsteigė specialų prizą vienam iš dalyvių - meistriškumo pamoką. Prizo laimėtojas galės rinktis, kokius įgūdžius lavins: sceninės kultūros  su teatro režisiere ir pedagoge Felicija Feifer, choreografijos ir judesio kompozicijos su choreografu ir režisieriumi Andriumi Pulkauninku, ar vokalinio atlikimo su chormeisteriu Nerijumi Macevičiumi.

Spalio 18 d. Vilniaus universiteto choras „Pro musica“ (vadovė Rasa Gelgotienė) iškilmingai minės savo 15-ąjį jubiliejų ir dovanos klausytojams šventinį koncertą šv.Jonų bažnyčioje. Į gimtadienio sūkurį argentinietiško tango ritmu besisukančio choro narius pakvietėme pasidalinti savo mintimis apie tai kodėl jie pasirinko šį chorą, kas per tuos metus buvo įsimintiniausia ir kuris kūrinys pareikalavo daugiausia iššūkių.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos