Sidebar

Vilniaus universitetų (toliau – VU) chorų „Gaudeamus“, „Virgo“, „Pro Musica“ meno vadovė Rasa Gelgotienė šiuo karantino laikotarpiu savo laiką skiria ne tik muzikiniams ir kūrybiniams darbams. Siekdama kuo geriau suprasti chorų sudėtį, narių muzikinį pasiruošimą, motyvaciją didinančius ir mažinančius veiksnius, aplinkos poveikį choro nariams, atliko vidinį choro narių tyrimą.


Pirmajam karantino mėnesiui Lietuvoje einant į pabaigą, pristatomas unikalus kūrinys – virtualaus choro drauge su atlikėju Vaidu Baumila atliekama daina „Lietuva brangi, #LikNamie“. Namų sąlygomis per telefonus ir kompiuterius įrašytą kūrinį atliko net 67 Vilniaus universiteto jungtinio choro choristai ir atlikėjai, o iš viso nusifilmavo daugiau kaip 150 žmonių visoje Lietuvoje.

Reaguojant į neeilinę situaciją dėl koronaviruso sukeliamos infekcijos (COVID-19) Vilniaus universiteto fondas pradeda lėšų rinkimo kampaniją „Rezidentai, mes su jumis!“, kurios metu tikimasi surinkti bent 10 000 eurų papildomoms VU Medicinos fakulteto gydytojų rezidentų apsaugos priemonėms įsigyti. Dauguma rezidentų koronaviruso pandemijos akivaizdoje dirba su užsikrėtusiais pacientais be tinkamų apsaugos priemonių dėl jų trūkumo.

✨Istorijų pasakojimo judėjimas užkariauja Vilniaus universitetą! Praėjusiame sal(i)one sulaukėme rekordinio skaičiaus klausytojų, norime tęsti šią puikią tradiciją ir istorijomis užburti vis daugiau žmonių! Kovo 20 d. ypatinga - tai pasaulinė istorijų pasakojimo diena, neveltui būtent tą dieną ir atsivers sal(i)ono durys.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos