Sidebar

Artėjant 2021 rudens semestrui VU Kultūros centras siekdamas praturtinti universiteto kultūrinį gyvenimą ir skleisti jo įvairovę paruošė įdomių bei interaktyvių veiklų programą. Šiais mokslo metais visi norintys studentai ir kiti bendruomenės nariai galės išbandyti savo kūrybines jėgas ir talentus ne tik prisijungdami prie meno kolektyvų, bet ir keturiose naujose veiklose.

main WEB 2021

Vilniaus universiteto Kultūros centras jungia 12 meno kolektyvų, kuriuose daugiau kaip 600 narių.

Kolektyvai per metus surengia ar sudalyvauja daugiau kaip 150 įvairių renginių visoje Lietuvoje ar užsienyje.

Norite tapti universiteto kultūrinio gyvenimo dalimi?

Birželio 21 – liepos 3 d. klausytojai galės išgirsti net 3 Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centro meno kolektyvų – VU chorų „Virgo“, „Gaudeamus“, „Pro musica“, VU pučiamųjų orkestro „Oktava“ ir VU kamerinio orkestro – koncertines programas pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, VU rūmų ansamblio teritorijoje – Šv. Jonų bažnyčioje ir VU Didžiajame kieme.

Nuo paskutinio Vilniaus universiteto (VU) pučiamųjų orkestro „Oktava“ koncerto praėjo daugiau kaip 9 mėnesiai ir orkestras pagaliau gali vėl daryti tai, ką mėgsta labiausiai – koncertuoti savo gerbėjams. Nors sezonas paženklintas dideliais trikdžiais, visišku neaiškumu ir nežinojimu, kas bus rytoj, tačiau vos atsiradus galimybei vėl susitikti ir repetuoti „Oktava“ neturėjo nė menkiausių dvejonių ir skyrė visas jėgas toms ant rankos pirštų suskaičiuojamoms repeticijoms, kad galėtų pasiruošti didžiajam vasaros koncertui po atviru dangumi.