Sidebar

Vilniaus Universiteto liaudiškos muzikos ansamblis “Jaunimėlis”, pradėjęs savo veiklą 1971m., sėkmingai atstovauja Vilniaus Universitetui daugelyje Lietuvoje ir užsienyje vykstančių renginių, koncertų, festivalių, konkursų – “Grok Jurgeli”, “Linksmoji armonika”, “Trakų pilis”, “Dzūkelis”, “Gaida”, “Universitas Vilnensis”, Pasaulio lietuvių dainų šventėse, Baltijos šalių studentų dainų ir šokių šventėse “Gaudeamus”. “Jaunimėlis” išmaišė daugelį Europos miestų ir šalių: Suomiją, Vokietiją, Rusiją, Ukrainą, Gruziją, Moldovą, Baltarusiją, Čekiją, Lenkiją, Italiją, Olandiją, Turkiją, Makedoniją, Belgiją, taip pat Uzbekiją, JAV. 2012 metais, kolektyvui įteiktas vienas restižiškiausių apdovanojimų - Aukso paukštė.

Kolektyvo repertuare įvairių regionų ir laikotarpių muzika ir šokiai. Artistai groja, dainuoja ir šoka įtraukdami savo klausytojus į pasirodymų sūkūrį.

Meno vadovas Bronislovas Glovickis, šokių grupės vadovė Gabrielė Čepaitė.

 

Jaunimelis

Liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos