Sidebar

Argentinietiškas Tango yra malonus, improvizuotas šokis, kurio metu išmokstama vesti ir sekti savo partnerį. Tai šokėjams suteikia galimybę šokti su bet kuriuo sutiktu žmogumi, tai taip pat tai puikus būdas socializuotis - tango vyksta beveik kiekviename dideliame mieste, ir turi puikias bendruomenes. Tango studija nuo 2022 rudens sezono kuria savo namus Vilniaus universitete ir kviečia norinčius išmokti šio ryškaus šokio visus norinčius!

NAUJŲ NARIŲ ATRANKA  

Mokytojai Susana ir Karolis Tango pradėjo patys būdami studentais, šiuo metu su Tango keliauja po visą Europą, ir kuria Tango bendruomenę Vilniaus universitete.

Tango pamokos vyksta porose, tačiau partnerio jums nereikia - klasės metu su skirtingais partneriais mokysitės abiejų šokio rolių. Pamokos vyksta anglų kalba.

Repeticijos vyks trečiadieniais 18:15 ir prasidės nuo rugsėjo 14-os dienos. Pamokos vyksta Saulėtekio alėjos 22, VU Verslo mokyklos salėje.

Reikalinga šokiams patogi avalynė.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos