„Muzika, kuri jungia“ – jau antrasis Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestro „Oktava“ albumas. Muzika mums padėjo atrasti ir sutikti vieniems kitus, sužinoti ir suprasti kiekvieno muzikinį skonį ir norą, o galiausiai bendromis jėgomis, idėjomis ir garsais sukurti tai, kas džiugintų ne tik mus pačius, bet, viliamės, ir skirtingų kartų klausytojus.

Albume – rinktiniai naujausių orkestro koncertinių programų kūriniai. Visi jie savo stilistika, žanrine įvairove ir sudėtingumu atskleidžia „Oktavos“ universalumą ir platų orkestro repertuarą. Linkime Jums kuo geriausių įspūdžių besiklausant muzikos, sujungusios mus!

VU pučiamųjų orkestro „Oktava“ albumą galima išgirsti muzikos pasiklausymo platformose („Spotify“, „Deezer“, „pakartot.lt“, „YouTube Music“), taip pat galima užsisakyti ir fizinę kopiją VU atributikos parduotuvėje.

Kūrinių sąrašas:

1.      SYMPHONIC ROCK, Phil Collins, Freddie Mercury, Brian May, aranž. Gilbert Tinner 8:11

Solistė Dovilė Virbalaitė (el. gitara)

2.      ANOTHER BRICK IN THE WALL, Roger Waters, aranž. Lorenzo Bocci 4:19

Solistas Aidas Tamulevičius (el. gitara)

3.      CALL ME IRRESPONSIBLE, Sammy Cahn, James Van Heusen, aranž. Jerry Nowak, iš filmo Papa‘s Delicate Condition 3:08

Dainuoja Martyna Kučytė

4.      PARIS MONTMARTRE, Hubert Giraud, George Auric, Louis Abel, Pierre Louiguy, Joseph Kosma, Henri Betti, aranž. Toshio Mashima 8:45

Solistai:  Aistis Tamulevičius (akordeonas), Kristijonas Sakalauskas (trimitas), Antanas Daugėla (trombonas)

5.      THE NUTCRACKER SWING, Pyotr Ilyich Tchaikovsky, aranž. Hans Joachim Rhinow 7:49

Solistai:  Aidas Tamulevičius (el. gitara), Ričardas Jenkelevičius (bosinis trombonas)

6.      TEACH ME TONIGHT, Sammy Cahn, Gene DePaularanž.  Sammy Nestico 2:34

Dainuoja Paulius Noreika

7.      ARETHA!, aranž. Gilbert Tinner 7:40

8.      FUNKY SMILE, Linas Rupšlaukis 3:01

9.      BABY, IT‘S COLD OUTSIDE, Frank Loesseraranž. Paul Murtha 4:01

Dainuoja Julija ŠturoPaulius Noreika.

10.   STEAMPUNK, Erik Morales 5:46

Solistė Dovilė Virbalaitė (el. gitara)

11.   COLD DUCK TIME, Eddie Harris, aranž. Erik Morales 4:01

Solistai: Irina Bukina (fleita), Aurelijus Kauneckis (altinis saksofonas), Aidas Tamulevičius (el. gitara)