Patalpų nuoma renginiams

VU Didžioji aula (Aula Magna)

Didžioji aula insideM. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius

Tai koncertinė salė, turinti puikią akustiką ir vintažinį interjerą.
Aula – mokslo įstaigos iškilmių ir susirinkimų salė. Anksčiau ji vadinta Universiteto Aktų sale, čia būdavo teikiami Vilniaus universiteto diplomai, vykdavo koncertai ir šokiai.
Dabar čia repetuoja Vilniaus universiteto meno kolektyvai, vyksta koncertai, išskirtinės paskaitos ir kiti renginiai.

 

 

Šv. Jonų bažnyčia

Šv. Jono g. 12, VilniusBažnyčia

Šv. Jonų bažnyčioje antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais rengiamos šv. Mišios. Čia vyksta diplomų įteikimai Vilniaus universiteto studentams bei svarbiausios Vilniaus universiteto bendruomenės šventės. Bažnyčioje taip pat rengiami vargonų ir kitos instrumentinės bei vokalinės muzikos koncertai.

  • + Vilniaus universiteto vargonininkas Vidas Pinkevičius kviečia iš arti susipažinti su bažnyčios vargonais, pamatyti kaip jie veikia ir pasiklausyti jų skambesio. Užsakyti vargonų demonstraciją sau ar savo svečiams galite čia: Paslaugos
    + www.jonai.lt
  • + Facebook

Teatro salė

VU Teatro salėUniversiteto g. 3

VU Teatro salėje vyksta akademinio teatro pasirodymai, koncertai, įvairios konferencijos. Ji yra VU Centriniuose rūmuose Senamiestyje, pietiniame Didžiojo kiemo sparne, 3-ame aukšte, į ją patenkama per pagrindinį universiteto įėjimą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos