2023-12-16 17:00
2023-12-16 18:00
Vilniaus universiteto (VU) liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ kviečia pasinerti į magiškus burtus, kurie atsiskleis koncerte „Pavakarys“ – tarp dienos ir tarp nakties.

Kalėdos atneša šilumą, šypsenas bei meilę, ir „Jaunimėlio“ nariai tikisi, kad šis Pavakarys taps žiūrovams neabejotinu kalėdiniu stebuklu. Jaunimiečiai kviečia susiburti kalėdiniame koncerte bei pasidalinti šventine dvasia!
. . .
VU liaudiškos muzikos ansamblio „Jaunimėlis“ kalėdinis koncertas „Tarp dienos...ir tarp nakties. Pavakarys“
2023.12.16 | 17:00
VU Teatro salė | Universiteto g. 3
. . .
Renginys nemokamas.
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video įrašai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.