2023-10-03 19:00
2023-10-03 22:00

VU Kinetinis teatras tampa dar vieno projekto dalimi!

Šį kartą į svečius atvyksta Švedijoje reziduojantis britų šokėjas/pedagogas Toby Gunn, kuris ves intensyvias kūrybines dirbtuves, o jų rezultatą galėsite pamatyti (ir jame sudalyvauti) jau spalio 3 dieną VU Teatro salėje (Universiteto g. 3)!

Toby Gunn yra žinomas savo energingais ir neįprastais šiuolaikinio performanso įgyvendinimais visame pasaulyje. Jis turi daugiametę patirtį ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip šokio mokytojas bei kūrybinio proceso vadovas. Jis yra menininkas, sugebantis pasitelkti kiekvieno dalyvio unikalumą ir jį perteikti į plataus bei laisvo pobūdžio įkvepiančią patirtį.

Renginio organizatorius: VU Kultūros centras