2020-09-26 00:00
2020-09-26 01:00

Klasikinės muzikos mėgėjus džiugins Vilniaus universiteto kamerinis orkestras su vargonininku Vidu Pinkevičiumi, Šv. Jonų bažnyčioje prakalbinsiantys O. Respighi ir A. Piazolla kūrybą.

Koncertas „Musica notturna“, festivalyje „Kultūros naktis“, rugsėjo 25 d. 21 val. Šv. Jonų bažnyčioje, Šv. Jono g. 12.

Koncerte girdėsite:
Ottorino RESPIGHI „Siuita vargonams ir styginių orkestrui“ G-dur,
Alessandro MARCELLO „Adagio“
Astor PIAZZOLLA „Metų laikai Buenos Airėse“
Solistai:
Vidas PINKEVIČIUS (vargonai);
Gabrielė LOKOMINAITĖ (smuikas);
Lukas JONUŠIS (smuikas);
Brigita JAKONYTĖ (smuikas).
Orkestro meno vadovas ir dirigentas Modestas Jankūnas

Privaloma registracija http://tiny.cc/naktisVU

Tai antrasis, papildomas registracijų į renginį etapas. Patvirtinimo laiškas siunčiamas NEBUS. Informuojame, kad nors registracija bus patvirtinta, galimybės dalyvauti renginyje negarantuojame, nes dėl saugumo reikalavimų, gali tekti riboti maksimalų žiūrovų skaičų šv. Jonų bažnyčioje.