2024-05-18 19:00
2024-05-18 20:00

Vilniaus universiteto chorai „Virgo“, „Gaudeamus“ ir „Pro Musica“ rengia didelį chorinės muzikos koncertą sezono pabaigai. Koncertas „Dėl tos dainos“ įvyks gegužės 18 dieną, 19 val., Šv. Jonų bažnyčioje. Jame chorai atliks būsimos 100-metį mininčios Dainų šventės kūrinius, o taip pat chorinę klasiką iš naujai ruošiamų programų. Skambės Karlo Jenkinso „A mass for peace“ dalys, Piotro Janczako kūriniai merginų chorui, įžymioji Giuzepės Verdžio psalmė „Laudi alla Vergine Maria“ ir Antono Brucknerio Mišių f-moll dalys.

Chorų meno vadovė ir vyriausioji dirigentė Rasa Gelgotienė.

Dirigentai Ignas Garla, Donatas Zakaras ir Indrė Pinkevičė.

Chormeisteriai Nerijus Masevičius, Deividas Kukta, Asta Balnionytė.

Koncertmeisterė Raminta Gocentienė

Daugiau informacijos netrukus!

Bilietus platina: KAKAVA.LT

BILIETAI VIETOJE NEPARDUODAMI!

Durys atsidaro: 18:30

Vaikai iki 7 metų neįleidžiami.