2016 11 05 LieposLapkričio 5 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje.

Dainuoja Vilniaus kultūros centro moterų choras „LIEPOS“

Choro meno vadovė ir dirigentė Audronė Steponavičiūtė Zupkauskienė
Koncertmeisteris Dominykas Girčius

Koncerte dalyvauja Jūratė Vizbaraitė (sopranas)

PROGRAMA

1. Zoltan Kodaly – „Ave Maria“
  2. Juliusz Luciuk– Alleluia, Benedic anima mea Domino
  3. Carl Orff – „Mater et Filia“
  4. Johann Friedrich Burgmüller – „Ave Maria“
  5. Josef Rheinberger– „Salve Regina“
  6. Javier Busto – „Ave Maria“
  7. Angel Sánchez – „Motetai Mergelės Oktavai“:
    -          „Ateik, mūsų Karaliene“
    -          „Graži esi, Marija“
    -          „Kokia nuostabi esi“
    -          „Puiki esi ir daili“
    -          „Štai yra Mergelė“
    -          „Ateik, mūsų Karaliene“
  8. Rupert Lang – „Cantate Domino“ (117 Psalmė)
  9. Felix Mendelssohn Bartholdy – „Hear my Prayer“
    Solistė Jūratė Vizbaraitė

Moterų choras „Liepos“ įkurtas 1989 metais. Dauguma choro dainininkių – mergaičių choro studijos „Liepaitės“ auklėtinės. Choro meno vadovė ir dirigentė – Audronė Steponavičiūtė Zupkauskienė, chormeisterė – Edita Narmontienė, koncertmeisterė – Loreta Barzinskaitė Kuliešiuvienė.

Choro repertuare – įvairių epochų ir stilių choro muzika. „Liepos” daug koncertuoja, rengia ir įgyvendina įdomias bei originalias koncertines programas.

Klausytojų simpatijas pelnė koncertų ciklai: „Ave Maria“, prancūzų chorinė muzika, G. P. Da Palestrinos ir O. Di Lasso kūriniai, Renesanso chorinė muzika, Kalėdinė muzika. Šiuolaikiniai lietuvių moterų kompozitorių kūriniai moterų chorui, „Meilės dainos“.

Bilietus platina Bilietai.lt

Daug „Liepų“ atliekamų kūrinių įrašė Lietuvos radijas ir televizija, Lietuvos liaudies kultūros centras.