Sidebar

Nuo paskutinio Vilniaus universiteto (VU) pučiamųjų orkestro „Oktava“ koncerto praėjo daugiau kaip 9 mėnesiai ir orkestras pagaliau gali vėl daryti tai, ką mėgsta labiausiai – koncertuoti savo gerbėjams. Nors sezonas paženklintas dideliais trikdžiais, visišku neaiškumu ir nežinojimu, kas bus rytoj, tačiau vos atsiradus galimybei vėl susitikti ir repetuoti „Oktava“ neturėjo nė menkiausių dvejonių ir skyrė visas jėgas toms ant rankos pirštų suskaičiuojamoms repeticijoms, kad galėtų pasiruošti didžiajam vasaros koncertui po atviru dangumi.

Birželio 27 d. 17 val. VU Didysis kiemas vienam vakarui pavirs pučiamųjų muzikos fiesta ir ilgąjį Joninių savaitgalį palydėti pakvies griausmingas VU pučiamųjų orkestro „Oktava“ atliekamas koncertas po atviru dangumi. Orkestro meno vadovas Albinas Kučinskas neslepia, kad šis koncertas yra tarsi didelė šventė, į kurią muzikantai susirinks po daugiau nei devynis mėnesius trukusios koncertinės tylos. „Šį orkestro vasaros koncertą vadinu pučiamųjų muzikos švente tiek mums, atlikėjams, tiek žiūrovams. Džiugu sugrįžti. Su naujomis jėgomis ir įkvėpimu, atnaujintu repertuaru ir energija. Įvairiapusiška koncertinė programa, kurioje kiekvienas atras savo perlą. Po tokių susikaupimo, atsargumo bei įtampos kupinų metų rinkdamiesi kūrinius šiam koncertui kartu su kolektyvu norėjome žmonėms suteikti poilsį ir atsipalaidavimą klausantis gražių, žinomų, o kai kuriais atvejais ir iš kėdžių savo energija verčiančių kūrinių“, – apie artėjantį koncertą pasakojo „Oktavos“ meno vadovas A. Kučinskas.

Koncerte skambės George‘o Gershwino, Stevie Wonderio, Alfredo Jameso Elliso, legendinės soulo muzikos grupės „Tower of Power“, Count Basie ir kitų kūrėjų muzika, aranžuota pučiamųjų orkestrui. Su orkestru taip pat pasirodys vokalistės Martyna Kučytė ir Roneta Saveiskytė.

Koncertas nemokamas, galimybių pasas nereikalingas, būtina išankstinė žiūrovų registracija,


Birželio 27 d. 17 val. | VU Didysis kiemas (Universiteto g. 3)

Atlikėjai:

VU pučiamųjų orkestras „Oktava“

Solistės Martyna Kučytė ir Roneta Saveiskytė

Dirigentai Albinas Kučinskas ir Kristijonas Sakalauskas

Programoje:

George‘o Gershwino, Stevie Wonderio, Alfredo Jameso Elliso, legendinės soulo muzikos grupės „Tower of Power“, Count Basie ir kitų kūrėjų muzika, aranžuota pučiamųjų orkestrui

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos