„Universitas Vilnensis 2021“ – XI-asis tradicinės liaudiškos muzikos kapelų ir ansamblių festivalis po metų pertraukos vėl kviečia visus susiburti šokio ir muzikos ritmu bei pasimėgauti pavasariu!

Atsižvelgiant į pandemijos situaciją šalyje bei pasaulyje festivalis praeitais metais neįvyko, tačiau šį kartą jus pasitinka gausi puokštė Lietuvos kolektyvų bei ansamblių, pasiruošusių šoktis bei muzikuoti dvigubai stipriau!

Dalyviai:
Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis
Vilniaus kolegijos šokių ir dainų ansamblis „Voruta“
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos tautinių šokių ansamblis „Sietuva"
VDU Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“
VDU ŽUA liaudiškos muzikos kapela „Ūkininkas“
Šiaulių universiteto liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“
Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas"

Renginio organizatorius:
VU liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“

Renginys vyks nuotoliniu būdu VU liaudiškos muzikos ansamblio „Jaunimėlis“ „Facebook“ ir „Youtube“ platformose, balandžio 24 d., 12 val.