Vilniaus universiteto studentai, lankantys VU meno kolektyvą 1 metus ir ilgiau, gali teikti prašymą gauti vienkartinę tikslinę stipendiją už kultūrinę veiklą iki kovo 25 d.

Skiriama pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopų bei vientisųjų studijų studentams, pasiekusiems gerų rezultatų sporto, kultūros ir mokslinėje / visuomeninėje veikloje. Stipendiją skiria Rektoriaus sudaryta komisija. Vienkartinės tikslinės stipendijos dydis yra nuo 1 iki 15 BSI. Prašymai rudens semestre teikiami iki spalio 25 d., pavasario – iki kovo 25 d.

Studentas, norintis gauti vienkartinę tikslinę stipendiją, Universiteto Studijų informacinėje sistemoje turi užregistruoti e-prašymą kartu su Stipendijų nuostatų 61 punkte išvardytais dokumentais: veiklos aprašymu bei gali pridėti rekomendacijas, pažymėjimus, sertifikatus ir kitus priedus.

Daugiau informacijos apie kitas stipendijas.