LRT Klasikos radijo laidoje „Pakeliui su muzika“, lankėsi VU pučiamųjų orkestro „Oktava“ meno vadovas Albinas Kučinskas. Apie orkestro veiklą, naująjį albumą ir artėjančius jubiliejus – „Oktavos“ 70-metį ir savo kūrybinės veiklos orkestre 25-metį pasakojo, kaip visada geros nuotaikos ir pozityvumo kupinas, dirigentas A. Kučinskas.

„Muzika mums padėjo atrasti ir sutikti vieniems kitus“ – sako VU pučiamųjų orkestro „Oktava“ meno vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas ir džiaugiasi, kad nepaisant sudėtingo laikotarpio išleido jau antrąjį ansamblio albumą „Muzika, kuri jungia“. Jau dvidešimt metų būsimus fizikus, istorikus ar medikus užkrečiantis muzika Albinas Kučinskas rubrikoje „Be kaukių“. Laidos vedėjai Marius Eidukonis ir Gabija Narušytė.

Laidos įrašo pasiklausyti galite LRT mediatekoje.