2019-09-23 19:00
2019-09-26 00:00

Rugsėjo 23 – 25 d.  VU Kultūros centras organizuoja nemokamas istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves. Vietų skaičius labai ribotas, tad skubėk užpildyti anketą!

Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai ateities lyderių savybės.

Dirbtuves ves profesionali šiuolaikinė pasakotoja Milda Varnauskaitė, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Nyderlanduose. Milda Amsterdame yra baigusi „Mezrab Storytelling School“, ruošiančią profesionalius pasakotojus. Ji reguliariai pasakoja Mezrab kultūros centre, nuolatos pasirodo daugybėje kitų vietų Lietuvoje ir Olandijoje. Pasakotoja yra storytellingo praktikė ir savo dirbtuvėse siekia praktinį žinojimą perduoti ir studentams.

Milda taip pat yra VU alumnė, čia įgijusi bakalauro ir magistro laipsnius filosofijos ir literatūros srityse.

Storyteller Milda

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: http://bit.ly/2lQac2D

Užsiėmimų laikai:
Rugsėjo 23 d. (pirmadienis) 16 - 20 val.

Rugsėjo 24 d. (antradienis) 16 - 20 val.

Rugsėjo 25 d. (trečiadienis) 15 - 18 val.

Rugsėjo 25 d. (trečiadienis) 19 val. OPEN STAGE / Istorijų pasakojimo vakaras. Atviras įėjimas visiems norintiems pasakoti savas arba išgirsti kitų istorijas!

Vieta: Kultūros centras, Čiurlionio g. 21, 344 auditorija (už Didžiosios aulos)