2021-11-20 16:00
2021-11-21 20:00

2021 m. lapkričio 20-21 d. vyks XI studentų liaudiškos muzikos festivalis „Linksminkimos“. Dalyvauja VU liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ bei universiteto Dainų ir šokių ansamblis.

VU liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ paruošė smagią ir energingą programą, kurią muzikantai ir dainininkai atliks lapkričio 20 d., 14 val. instrumentinės ir vokalinės muzikos koncerte (VDU Švietimo akademijos salė, Ševčenkos g. 31, Vilnius).

Lapkričio 21 d. 16 val. muzikantai, dainininkai draugėje su šokėjais dalyvaus šventiniame koncerte-parade „Šokim, trypkim, linksmi būkim“ (Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatras, T. Kosciuškos g. 11, Vilnius).

Festivalyje taip pat dalyvauja ir VU Dainų ir šokių ansamblis.