2019-12-10 21:00
2019-12-10 23:00

Šiemet nepaprastai išpopuliarėjęs istorijų pasakojimo sal(i)onas bus šventiškai atviras jau paskutinį kartą 2019 metais! Pakviesime užsukti ir pavakaroti drauge su pasakotojais ir klausytojais!

Kaip tikram sal(i)one - su skirtingomis istorijomis, gurkšnodami arbatą, užsikasdami sausainiais ar pyragu, pasinersime į pasakotojo pasaulį... Čia jau girdėjome įvairių istorijų, o kokios jos bus gruodžio 10 d. priklausys tik nuo JŪSŲ!

Mėgsti pasakoti istorijas ir nori išbandyti save prieš auditoriją, o gal tiesiog nori paklausyti kitų pasakojamų istorijų? Ateik į mūsų sal(i)oną!
KAIP VEIKIA? Kas pirmesnis, tas gudresnis principu: norėdama(s) pasakoti, registruokis el.paštu ir užsitikrink sau vietą vakaro metu!
Atėjusiems tik paklausyti, bet vakaro pabaigoje pajutusiems norą pasakoti, visada paliksime dvi galimybes įsijungti!

Gruodžio 10 d. 19 val. | VU Kultūros centras, 344 aud. M.K.Čiurlionio g. 21
ISTORIJŲ PASAKOJIMO SAL(I)ONAS