Sidebar

Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centras pristato šventinio laikotarpio repertuarą! VU erdvėse visą gruodžio mėnesį bei naujų metų sausio pradžioje vyks net šeši atviri renginiai.

„Prie vargonų su Mocartu"

Šventinio laikotarpio maratonas prasidės gruodžio 11 d., 18 val. nuo koncerto „Prie vargonų su Mocartu" iš ciklo „Muzikos valanda“ Šv. Jonų bažnyčioje. Programa skirta kompozitoriaus W. A. Mocarto 230-osioms mirties metinėms paminėti.

Atlikėjai: Jurgita Kazakevičiūtė (vargonai), Dainius Puišys (baritonas) ir Giedrius Gelgotas (fleita).

Renginys nemokamas. Registracija vykdoma vietoje.

Kalėdinis istorijų pasakojimo Sal(i)onas

Daugelio istorijų pasakotojų ir klausytojų pamėgtas renginys „Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ ruošiasi šventinio sezono paminėjimui! Jau gruodžio 14 d., 19 val. VU Konfucijaus institutą užpildys intriguojančios istorijos bei ypatingi kalėdiniai siurprizai! Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, kviečiame įgyvendinti šias svajones per Kalėdinį sal(i)oną!

Vakaro šeimininkė, profesionali pasakotoja Milda Varnauskaitė.

Renginys nemokamas. Registracija reikalinga visiems dalyviams – klausytojams ir pasakotojams. REGISTRUOTIS ČIA!

Renginio nuoroda Facebook.

Jau tradiciją tapęs VU pučiamųjų orkestro kalėdinis koncertas „Oktalėdos" grįžta ant Didžiosios aulos scenos gruodžio 18 d., 17 val. Kaip visada, žiūrovų ir klausytojų laukia jaukus, šiltos muzikos kupinas vakaras, kuriame skambės tiek visiems atpažįstamos melodijos, tiek jautrios vokalinės dainos, orkestras pristatys šiuolaikinių kūrinių pučiamųjų orkestrui bei kartu su VU Lindihopo šokių grupe pakvies pajudėti.

Po metų pertraukos dėl 2020-ųjų karantino atgyjanti tradicija laukia savų klausytojų, o oktaviečiai nekantrauja sukurti šventinės nuotaikos kupiną atmosferą!

Meno vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas.

Renginys nemokamas. Daugiau informacijos apie renginį, programą bei registraciją ČIA!

Renginio nuoroda Facebook.

„Stebuklų skrynia: 50-osios „Jaunimėlio" kalėdos"

Ar žinojote, kad šiemet VU liaudiškos muzikos ansamblis švenčia savo jubiliejinį, 50-ąjį sezoną? Gruodžio 19 d., 15 val. VU Didžiojoje auloje kolektyvas ruošia gimtadieninę, jubiliejinę programą, kurioje atsivers „Stebuklų skrynia"!

Meno vadovas Bronislovas Glovickis.

Renginys nemokamas. Registracija vietoje.

„Šv. Kalėdų vakarą…”

Vilniaus universiteto kamerinis orkestras pristato jau gražia ir ilgamete tradicija tapusį koncertą „Šv. Kalėdų vakarą…”. Gruodžio 25 d., 18 val. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje skambės gražiausios klasikinių ir šiuolaikinių autorių šventinės melodijos, kurių pasiklausyti kviečiami Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai.

Meno vadovas ir dirigentas Modestas Jankūnas.

Koncertinėje programoje skambės žymiųjų Italijos klasikų, barokinės muzikos kūrėjų Alessandro Scarlatti (1660 – 1725) ir Antonio Vivaldi (1678 – 1741) kalėdinės tematikos kūriniai, taip pat garsaus britų kompozitoriaus ir dirigento Johno Rutterio (g. 1945) siuita, sukurta interpretuojant anglosaksų folkloro dainas.

Jaunatviškas Vilniaus universiteto kolektyvas yra vienas iš nedaugelio, kuris rengia koncertą būtent pirmąjį šv. Kalėdų vakarą. Jaunieji muzikantai šiuo ypatingu metų laiku, mielai sutinka dalintis stebuklinga muzika su savo klausytojais. Kolektyvo meno vadovas Modestas Jankūnas pažymi, kad „Šv. Kalėdų vakarą…” yra tolimas nuo kasdienybės renginys, tapęs tam tikra dvasine orkestro ir bendruomenės tradicija. Kalėdiniuose koncertuose susiburia didžiulė ir palaikanti orkestro šeima: artimieji, draugai, buvę muzikantai, universiteto ir kultūros bendruomenės. Tai be galo emociškai įkvepia!".

Bilietai į renginį: TIKETA

Renginio nuoroda Facebook.

„Misa a Buenos Aires (Misatango)”

VU choras „Pro musica“, VU kamerinis orkestras bei Plungės kultūros centro kamerinis choras sujungs jėgas bei sausio 8 d., 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje atliks šiuolaikinio argentiniečių kompozitoriaus Martin Palmeri kūrinį „Misa Tango a Buenos Aires“. Tai vienos gražiausių šių laikų mišių, kurių variacijas tango ritmais kviečiame pasiklausyti visus sakralinės muzikos mėgėjus!

Meno vadovai: Modestas Jankūnas, Rasa Gelgotienė, Alfonsas Vildžiūnas.

Bilietai į renginį: TIKETA