2022-12-11 19:00
2022-12-11 20:00
Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis gruodžio 11 d. (sekmadienį), 19 val. kviečia visus norinčius susiburti „Advento vakaruose“.
Prasidėjus žiemovidžiui, naktų tamsumos apgaubia laiką ir dienos šviesos lieka vis mažiau. Todėl norisi burtis, patylomis bristi per sprogti pamiršusius sodus, žibintais nušviesti takus laukiantiems, susėsti linkstančiuos suoleliuos ir jaukumą kurti bendrumu, artimo šiluma bei atviromis, gerumu sirpstančiomis širdimis.

Koncerto programa – galimybė kiekvienam patirti saulėgrįžos laukimo stebuklą. Kviečiame kartu pavakaroti, panirti į paslaptingą advento pasaulį ir sugrįžti į savo pradžias.

Gruodžio 11 d., sekmadienį, 19 val.

Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje

Šv. Jono g. 12, Vilnius.