2023-12-02 18:00
2023-12-02 19:00

Vilniaus universiteto Dainų ir šokių ansamblis šių metų gruodžio 2 d. 18 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje kviečia į koncertą „S u e i m a“, kurio metu ansambliui bus įteiktas Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo įsteigtas „Aukso paukštės“ apdovanojimas.

Daugiau nei šimtą muzikantų, šokėjų ir dainininkų vienijantis, studentišku jaunatviškumu alsuojantis ansamblis kviečia visus ateiti, sueiti, susiburti, įsiklausyti. Pajusti bekraštę kaip jūrą svajonę, išgyventi artumo ir meilės troškimą, pasinerti į adventinio laukimo paslaptį...

S U E I M A

Koncerto metu skambės kolektyvo vadovų Eugenijaus Čiplio, Dovilės Mačiukaitės-Krasauskienės, kompozitorių Giedriaus Svilainio, Vytauto Miškinio,  Aro Žvirblio, Skirmanto Sasnausko, Donato Zakaro, Nijolės Sinkevičiūtės, Romualdo Gražinio kūriniai, Vidmanto Mačiulskio, Editos Stundytės, ansambliečių Aurelijos Jankutės, Dariaus Berulio, Ugnės Gavelytės choreografijos, Tautvydo Žėko eilės.

Meno vadovas Eugenijus Čiplys

Choro vadovė Dovilė Mačiukaitė-Krasauskienė

Orkestro vadovė Virginija Alenskienė

Šokėjų vadovai Indrė Alaburdienė ir Albertas Švelginas

Koncertmeisterė Nelė Celiešienė

Bilietų informacija
Bilietus platina kakava.lt

Durys atidaromos: 17:30

Koncerto trukmė: ~1:00 val.

BILIETAI IŠPARDUOTI.

Koncerto metu bus fotografuojama.

Apie „Aukso paukštę“

Aukso_paukštė.jpg

1999 m. Lietuvos liaudies kultūros centras ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įsteigė metų nominacijas „Aukso paukštė“ geriausiems mėgėjų meno kolektyvams ir jų vadovams. Tai aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje. „Aukso paukštės“ apdovanojimais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į mėgėjų meninę kūrybą, jos reikšmę krašto kultūrai, išryškinti ir viešai pristatyti bei pagerbti geriausius metų chorus, folkloro ir šokių ansamblius, teatrus, liaudiškos muzikos kapelas, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrus, jų vadovus, tautinei kultūrai nusipelniusias asmenybes.