2023-09-01 09:30
2023-09-01 16:30
Rugsėjo 1-ąją visus Vilniaus universiteto bendruomenės narius kviečiame drauge pasitikti naujuosius studijų metus.
Tradicinės RENOVATIO STUDIORUM šventės metu kelsime universiteto vėliavą, susitiksite fakultetuose vyksiančiuose renginiuose, popiet universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų lauksime eisenoje, o po jos – iškilmingoje ceremonijoje universiteto Didžiajame kieme.

Šventės programa:

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme
.
10.00–13.00 val. – studijų metų pradžios renginiai padaliniuose.

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.