2020-05-12 22:00
2020-05-12 23:00

Jau daugelio pamėgtas Istorijų pasakojimo sal(i)onas keliasi į ONLINE erdves ir kviečia jus klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų!
Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, dabar PATS METAS.
Registracija reikalinga visiems dalyviams: http://tiny.cc/Istorijusalionas Naudosime Zoom platformą, kurią reiktų parsisiųsti iš anksto.
Kaip ir visada Sal(i)onas atviras Jūsų istorijoms, todėl jei norite pasakoti 6 min. istoriją, iki balandžio 30 d. registruokitės el.paštu: . Nebijokite, visiems atrinktiems pasakotojams pasakotoja Milda Varnauskaitė aka Storyteller Milda pažada suteikti asmeninę konsultaciją internetu ir padėti pasiruošti!

Istorijų pasakojimo sal(i)onas #14 Online!

Art event in Vilnius, Lithuania by Storyteller Milda and 2 others on Tuesday, May 12 2020