2022-09-08 10:30
2022-09-08 18:00

Rugsėjo 8 dieną Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centras kviečia į susitikimus, kuriuose bus pristatoma centro veikla, meno kolektyvai, galimybės prisijungti prie bendruomenės bei įgyvendinti iniciatyvas.

Į susitikimus kviečiami ne tik naujai į universitetą įstoję pirmakursiai, bet ir visi vyresnių kursų studentai bei darbuotojai besidomintys meninių veiklų galimybėmis po studijų bei kultūrinėmis iniciatyvomis!

Susitikimo tikslas - susipažinti su VU Kultūros centro veikla, gyvuojančiais kolektyvais, savanorystės ir projektų galimybėmis.

Pristatymų metu studentų lauks ir gerą atmosferą kurs Improvizacijos grupės vadovas aktorius Vytautas Kontrimas, profesionali istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė, Liaudiškos muzikos ansamblio „Jaunimėlis“ nariai, choro „Virgo“ merginos bei naujai Kultūros centre atsirandančios Tango studijos įkūrėjai!

Visą dieną Kultūros centro pristatymai vyks trijuose universiteto miesteliuose - Centriniuose rūmuose (Universiteto g. 3) VU Teatro salėje, Medicinos fakultete (M. K. Čiurlionio g. 21) Didžiojoje auloje bei Teisės bei Komunikacijos fakulteto erdvėse (Saulėtekio al. 9) Tech Hub'e.

Pristatymo trukmė ~ 45 min.

Tvarkaraštis:

Vieta Laikas Svečias
VU Teatro salė (Universiteto g. 3) 11:30 Aktorius Vytautas Kontrimas
VU Didžioji aula (M. K. Čiurlionio g. 21) 10:30
Istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė
15:00 -
17:00 -
Tech Hub, VU Teisės fakultete (Saulėtekio al. 9) 11:15 Tango studija

Daugiau informacijos: https://www.studentauk.vu.lt/programa/

Kontaktai susisiekimui:

Taip pat rugsėjo 8 dieną kviečiame į:CAIF_CAFE_VU_TEISĖS_FAKULTETAS_sAULĖTEKIO_AL._9.png

14:30, šalia kavinės „Caif Cafe“ VU Teisės ir Komunikacijos fakulteto erdvėse, Saulėtekio al. 9.

Facebook renginys

19 val. Vilniaus universiteto Teatro salė (Universiteto g. 3)

Facebook renginys

Nuo 2021-ųjų metų Kultūros centro šūkis - Talentingi drauge!

Atrankos į meno kolektyvus!