Sidebar

2022-09-08 19:00
2022-09-08 20:30

Vilniaus universiteto Kultūros centras kartu su aktoriumi Vytautu Kontrimu bei jaunąja improvizacijų grupe „VU Impro“ kviečia naujai įstojusius universiteto studentus į smagų, žaismingą, juoko kupiną vakarą „Impro Startas“. Jau rugsėjo 8 dieną, 19 val. susitikime Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3) bei kartu su kviestiniais svečiais linksmai pradėkime mokslo metus!

Teatro improvizacija - tai tūkstančiai teatrinių žaidimų, kurie lavina mūsų komunikabilumą, gebėjimą įtaigiai, pagrįstai ir be streso kalbėti įvairiose situacijose. Improvizacija lavina visus įgūdžius, kurie reikalingi komandiniame darbe, egzaminuose ir gynimuose, vadovaujamo darbo pozicijoje. 

„Impro Startas“ tai interaktyvus aktorių ir studentų pasirodymas, kuriame dalyvauti su savo idėjomis galės ir kiekvienas į renginį atėjęs studentas! Galbūt susidomėsi ir norėsi prisijungti?

Dalyvauja:

Aktorius Vytautas Kontrimas ir „VU Impro“ (Improvizacijos grupės) studentai

Kviestiniai svečiai - improvizatoriai:

Eimantas Sakalauskas

Silvija Šumskienė

Benas Rupeikis

Eglė Kordiukovaitė


Renginyje laukiami visi VU studentai - ne tik pirmakursiai, bet kitų kursų studentai, darbuotojai, dėstytojai ir alumnai!

„Impro Startas“ vyks 19 val. - po VU Kultūros centro prisistatymų pirmakursiams VU Teatro salėje rugsėjo 8 dieną (pristatymai vyks 11:30, 12:45, 14:45 ir 16:45).

Daugiau informacijos: 

https://www.studentauk.vu.lt/programa/

Facebook eventas


 Apie „VU impro“ vadovą:
Vytautas Kontrimas – lektorius, aktorius, pedagogas, viešojo kalbėjimo treneris bei projekto Retorika.lt komandos narys. Teatre, televizijoje ir kine sukauptą patirtį lektorius pasitelkia mokymuose, kuriuose lavina dalyvių komunikabilumo, kūno kalbos, improvizavimo ir sceninio laisvumo įgūdžius.
 
Vytautas Kontrimas turi solidžią viešojo kalbėjimo mokymų bei teatrinių improvizacijų vedimo patirtį, daug dirba su verslo klientais, moko aukščiausios ir vidurinės grandies vadovus. Lektoriaus mokymų ypatumas — teatriniai metodai, praktinės užduotys, grįžtamasis ryšys - padeda greitai ir efektyviai įsisavinti aktorinio meistriškumo technikas viešojoje kalboje
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos