atkurtai lietuvai 100Vilniaus universiteto meno kolektyvai koncertuose, skirtuose paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį:

Vasario 13 d. VU Kamerinis orkestras (meno vadovas Paulius Bernardas Koncė, dirigentas Modestas Jankūnas) koncertuoja B.Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje (T. Kosciuškos g. 13, Vilnius).

Vasario 15 d. 12.00 val. VU Liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ (meno vadovas Bronislovas Glovickis) koncertuos Dieveniškių laisvalaikio salėje (Vilniaus g. 5, Dieveniškės, Šalčininkų raj.)

Vasario 16 d. 12.00 val. Vilniaus universiteto chorai (meno vadovė Rasa Gelgotienė) dalyvaus iškilmingoje vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje. Plačiau

Vasario 16 d. 15.00 val. VU Folkloro ansamblis „Ratilio“ (meno vadovė Milda Ričkutė) dainuos patriotines dainas Šventaragio slėnyje, prie Karaliaus Mindaugo paminklo, Vilniuje. Plačiau

Vasario 16 d. 17.00 val. VU Dainų ir šokių ansamblis (meno vadovas Eugenijus Čiplys), VU Liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ (meno vadovas B. Glovickis) bei VU folkloro ansamblio „Ratilio“ sutartinių giedotojos koncertuos Vilniaus miesto tautinio meno ansamblių koncerte M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre (T. Kosciuškos g.11, Vilnius)