Minimum Bezancone 2014

VILNIAUS UNIVERSITETO TEATRO TRUPĖ „MINIMUM“

Vasario 20 d. 19 .00 val. VU teatro salėje (Universiteto g. 3)

GRIGALIUS KNAPIJUS
FILOPATRIS, ARBA DORYBĖ

Režisierius RIMANTAS VENCKUS

Jei manai, kad tai, kas mūsų universitete buvo parašyta ir vaidinta prieš kelis šimtus metų, šiandien beviltiškai pasenę, ateik vasario 20 d. 19 val. į VU teatro salę ir įsitikinsi, kad klydai. Vaidinsim Grigaliaus Knapijaus dramą "Filopatris, arba Dorybė", norėdami įrodyti, kad žmogus liko toks pats, jį tebevaldo tokie patys jausmai - meilė, pasiaukojimas, neapykanta, pavydas. O Gėris ir Blogis, kaip ir anksčiau kovoja tarpusavyje dėl mūsų sielų.
Ateik ir suprasi, kad modernu tai, kas prasminga.

Beje, su šiuo spektakliu sėkmingai dalyvavome tarptautiniame universitetų teatrų forume Besancone (Prancūzija), vasarą pasirodėme Panevėžyje vykusiame Juozo Miltinio festivalyje, lapkritį vaidinome Respublikinėsmėgėjų teatrų apžiūros atrankiniame ture Jonavoje, o gruodžio 14 d.  finaliniame apžiūros ture Birštone.

Įėjimas nemokamas