Dirigento, muzikos pedagogo, kompozitoriaus, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato atvertys apie „Jauną muziką“, kompoziciją, „Antį“ ir daug ką kita...
Rasa Gelgotienė

Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla, 2016. – 152 p.
ISBN 978-609-459-705-3
UDK 78.071.2(474.5)(092)

„Pokalbiai su Vaclovu Augustinu“ – tai bandymas pažinti, atskleisti daugiabriaunį choro dirigento, kompozitoriaus ir pedagogo profesinį gyvenimą, gilinantis į chorinės veiklos kasdienybę, choro „Jauna muzika“ meninių pasiekimų kelią žvelgiant į įvairių epochų muzikinę kultūrą choro dirigento akimis.
Knyga skiriama chorų vadovams, chorvedybos studentams, taip pat visiems, besidomintiems chorine muzika, psichologiniais dirigavimo bei vadovavimo chorui ir chorinės muzikos atlikimo ypatumais.