Gegužės mėnesį į sostinės universitetus sugrįžta Tarptautinis universitetų teatrų forumas, šiemet švenčiantis 25-uosius gyvavimo metus. Forumas pavadinimu „Vilniaus kryžkėlės“ skiriamas Lietuvos įstojimo į ES 20-mečiui jubiliejui. Programoje – 12 Lietuvos ir užsienio universitetų teatro trupių (Estijos, JAV ir Ispanijos) pasirodymai, aptarimai, tarpsektorinė švietimo ir kultūros bendruomenių diskusija „Mažosios kultūros bendruomenės Europos universitetuose“ tema, kūrybinės dirbtuvės ir teatro gatvės akcija „Vilniaus kryžkelės“, skirta Vilniaus miesto tapatumui pažymėti.

Vilniuje gegužės 6-11 d. vyks universitetų teatrų bendruomenės renginys „XXV Tarptautinis universitetų teatrų forumas „VILNIAUS KRYŽKELĖS“.

Programoje dalyvauja:
  • Vilniaus Gedimino technikos universiteto Teatras studija „Palėpė“
  • Vilniaus universiteto Dramos teatras
  • Vilniaus universiteto Kinetinis teatras
  • Vilniaus universiteto Improvizacijos studija
  • Klaipėdos universiteto studentų teatras
  • Tartu studentų teatras NGO (Estija)
  • Mykolo Romerio universiteto teatras
  • Kauno technologijos universiteto Teatro studija „44“
  • Teatro studija „Core“ (JAV)
  • Santjago De Kompostelos universiteto „Aula De Teatro“ (Ispanija)
  • Europos humanitarinio universiteto teatras

IŠSAMI FORUMO PROGRAMA

Forumo organizatoriai

XXV Tarptautinį universitetų teatrų forumą organizuoja Vilniaus universiteto Kultūros centras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Teatras studija „Palėpė“, Universitetų teatrų asociacija bendradarbiaudami su 5 Lietuvos universitetais ir kolegomis iš užsienio.

Projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Valstybinis studijų fondas

VILNIUS_RED_TRANSPARENT_RGB.pngVSF_LOGO_.png