2023-ieji Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centre buvo kupini ryškių akimirkų ir nuostabių pasiekimų! VU meno kolektyvai džiugino laimėjimais, iniciatyvomis, išradingomis koncepcijomis bei reprezentacija užsienyje. Kviečiame atlikti testą apie VU Kultūros centro ir meno kolektyvų 2023-iuosius metus, prisiminti svarbiausius ir ryškiausius renginius bei, galbūt, sužinoti šį bei tą naujo!

*Labai rekomenduojame testą atlikti per mobilųjį įrenginį!

TESTAS

Teste iš viso yra 15 klausimų, taigi galima surinkti ir 15 taškų. Kai kurių klausimų paaiškinimuose galėsite rasti ir nuorodas į puslapius, kuriuose, jei smalsu, bus daugiau informacijos apie šiuos įvykius ir renginius.

Gražių ir darbingų 2024-ųjų linki VU Kultūros centro komanda!20240116_101739958_iOS.png