Kovo 11-osios proga Vilniaus universiteto bendruomenė kviečia į šventinį koncertą Šv. Jonų bažnyčioje. Universitetas šią dieną miestui dovanoja šventę, kurioje laukiami Vilniaus universiteto darbuotojai, studentai ir alumnai, VU senjorai, miestiečiai ir miesto svečiai.

Iškilmingame renginyje bus paskelbtas ir apdovanotas Baltijos rektorių stipendijos laimėtojas.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventėje koncertuos Vilniaus universiteto chorai „Virgo“, Gaudeamus“ ir „Pro musica“.

Koncerto pradžia 15.00 val., durys atidaromos 14.30 val. Renginio trukmė 1 val. 15 min.

Įėjimas nemokamas.