„Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ savo jubiliejiniam 30-ajam susitikimui kviečia istorijų pasakotojus ir klausytojus pasikalbėti apie SUPERHEROJUS! Vilniaus universiteto storytelling'o vakaras vyks spalio 18 dieną, antradienį, 19 val. VU Istorijos fakulteto kavinėje, Universiteto g. 7.

Kas yra superherojus? Vieniem tai fantazija, veikėjas turintis neįtikėtinų galių bei gelbstintis žmonių gyvybes, kitiem galbūt tai realiai gyvenime sutiktas žmogus, padaręs ką nors nepakartojamo. Šiandien superherojų temos ir istorijos yra užpildžiusios kino ir televizijos eterius, dažname knygyne galima atrasti knygų ar komiksų apie juos. Bet kas TAU yra SUPERHEROJUS? Galbūt tokiu pavyzdžiu, žmogumi, kuriuo didžiuojiesi ir žaviesi yra tapęs tavo tėtis arba mama, gal draugas arba pažįstamas? O gal pats sau esi pakankamai įspūdingas ir nepakartojamas? Istorijų pasakojimo sal(i)ono metu galėsi viską papasakoti arba pasiklausyti bendraminčių pasakojimų. Laukiame linksmų, rimtų, įkvepiančių ir raminančių istorijų!

Istorijų pasakojimo teminio vakaro šeimininkė Milda Varnauskaitė kviečia prisijungti į jau 30-ąjį VU Kultūros centro organizuojamą sal(i)oną! Tai ne tik neįpareigojanti istorijų pasakojimo ir klausymosi vieta, kur galima išgirsti ne vieną intriguojantį pasakojimą, bet ir renginys, kuriame galima bendrauti su įdomiais dalyviais bei susipažinti su bendraminčiais.

Tam, kad žinotume kiek kėdžių ir arbatos puodelių paruošti, reikalinga registracija visiems dalyviams – klausytojams ir pasakotojams: REGISTRACIJA

Antrasis 2022/2023 m. sezono ir 30-asis apskritai istorijų pasakojimo sal(i)onas vyks spalio 18 d., 19 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto kavinėje, Universiteto g. 7

Kiekvienas susitikimas sal(i)one būna vis kitoks – naujos, dar negirdėtos, ir kartais labai įkvepiančios ar net pamokančios istorijos. Kaip ir visada sal(i)onas atviras Jūsų istorijoms, todėl jei norite ne tik paklausyti, bet ir papasakoti, registruokitės el.paštu .

Facebook renginys.