Sidebar

Į naujus mokslo metus „Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ žengia atsinaujinęs bei atgavęs jėgas! Jau 29-ą kartą storytelling renginys vyks rugsėjo 21 dieną, trečiadienį, 19 val. VU Istorijos fakulteto kavinėje, Universiteto g. 7. Susitikime jaukiai startuoti naujame sezone, pasidalinti įspūdžiais iš vasaros ir papasakoti įtraukiančių istorijų!
VU Kultūros centras ir profesionali istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė kas mėnesį pakvies studentus jaukiai ir smagiai vakaroti Istorijos fakulteto kavinėje ir pasakoti bei klausyti istorijų! Pirmasis susitikimas - rugsėjo 21 dieną, 19 valandą!. 
  
Istorijų pasakojimo teminio vakaro šeimininkė Milda Varnauskaitė kviečia prisijungti į jau 29-ąjį VU Kultūros centro organizuojamą sal(i)oną! Tai ne tik neįpareigojanti istorijų pasakojimo ir klausymosi vieta, kur galima išgirsti ne vieną intriguojantį pasakojimą, bet ir renginys, kuriame galima bendrauti su įdomiais dalyviais bei susipažinti su bendraminčiais.
  
Registracija reikalinga visiems dalyviams – klausytojams ir pasakotojams: REGISTRACIJA
 
Pirmasis 2022/2023 m. sezono ir 29-asis apskritai istorijų pasakojimo sal(i)onas vyks rugsėjo 21 d., 19 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto kavinėje, Universiteto g. 7
 
Kiekvienas susitikimas sal(i)one būna vis kitoks – naujos, dar negirdėtos, ir kartais labai įkvepiančios ar net pamokančios istorijos. Kaip ir visada sal(i)onas atviras Jūsų istorijoms, todėl jei norite ne tik paklausyti, bet ir papasakoti, registruokitės el.paštu .
 

Facebook renginys.

 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos