Vilniaus universiteto Kultūros centras bei meno kolektyvai kviečia pirmakursius ir visus kitus besidominčius kultūrine užklasine veikla apsilankyti atvirose repeticijose.

Atvirų repeticijų tvarkaraštis

Mišrus alumnų ir darbuotojų choras „Pro musica“

Choro „Pro musica“ atvira repeticija vyks rugsėjo 11 d. nuo 19 val. VU Didžiojoje auloje (M. K. Čiurlionio g. 21).

Vargonų studija „Unda Maris“

Vargonų studijos atvira repeticija vyks rugsėjo 12 d. 15-17 valandomis, Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12)

Folkloro ansamblis „Ratilio“

„Ratilio“ atvira repeticija vyks rugsėjo 12 dieną 18.00 val VU Didžiojoje auloje (M. K. Čiurlionio g. 21).

Mišrus akademinis choras „Gaudeamus“

Choro „Gaudeamus“ atvira repeticija vyks rugsėjo 12 d., antradienį, nuo 19:00 val. Vinco Krėvės auditorijoje, Filologijos fakultete (Universiteto g. 5).

Merginų choras „Virgo“

Choro „Virgo“ atvira repeticija vyks rugsėjo 13 d., antradienį, nuo 19:00 val. Vinco Krėvės auditorijoje, Filologijos fakultete (Universiteto g. 5)

Kinetinis teatras

Kinetinio teatro atvira repeticija vyks rugsėjo 13 dieną, 19 val, VU Teatro salėje (Universiteto g. 3).

Liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“

Rugsėjo 13 dieną, 19val. kolektyvas kviečia susirinkti prie Saulėtekio al. 9 Fizikos fakulteto atvirai repeticijai!

Dramos teatras

Atvira Dramos teatro repeticija vyks rugsėjo 14 d., trečiadienį, 19 val. VU Teatro salėje, Universiteto g. 3.

Tango studija

Tango studijos atvira repeticija vyks rugsėjo 14-ą dieną, 18:15, Saulėtekio alėjos 22, VU Verslo mokyklos salėje.

Dainų ir šokių ansamblis

Atviros repeticijos laikas – rugsėjo 15 d. 18:30 val. VU Kultūros centre, M. K. Čiurlionio g. 21 (choras – 344 kab., orkestras – 350 kab., šokėjai - 342 kab.)

Improvizacijų grupė

Pirmasis susitikimas rugsėjo 15 d., 19 valandą, 238 aud (seminarų kambarys), Centriniai Vilniaus universiteto rūmai, (Universiteto g. 3).

Pučiamųjų orkestras „Oktava“

Atvira orkestro „Oktava“ repeticija vyks rugsėjo 17 dieną, 10 val. Jeigu bus pakankamai šiltas oras, repeticija vyks VU Didžiajame kieme, kitu atveju - VU Didžiojoje auloje.

Norintys apsilankyti atviroje repeticijoje galite drąsiai atsinešti savo instrumentus ir prisijungti išsibandyti savo jėgas. Po repeticijos orkestrantai ir vadovas mielai pasidalins savo patirtimis ir atsakys į kylančius klausimus apie grojimą kolektyve.

Kamerinis orkestras

Kamerinio orkestro atvira repeticija vyks rugsėjo 23 dieną, penktadienį, 19 valandą, VU Didžiojoje auloje (M. K. Čiurlionio g. 21).