Sidebar

Kovo 14, 15, 24 ir 25 dienomis, 19 val. Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centras kviečia visus besidominčius mokslo populiarinimu į teatralizuotas mokslines pamokas „Alisa mokslo stebuklų šalyje“, kurios įvyks VU Teatro salėje, Universiteto g. 3.

Teatralizuotoje mokslinėje pamokoje literatūra ir menas transformuojasi ir jungiasi su mokslu – fizika, chemija, matematika, filosofija, siekiant kelti klausimus, tyrinėti paslėptas užuominas bei ieškoti sprendimo būdų. „Alisa mokslo stebuklų šalyje“ - smagus, interaktyvus VU Dramos teatro (rež. Felicija Feiferė) spektaklis, kurio metu žiūrovai - dalyviai ne tik bandys įminti mokslo paslaptis, bet ir gyvai išvys cheminių eksperimentų demonstracijas bei diskutuos su jaunuoju mokslininku apie jų veikimo principus.  

Kovo 14 d. spektaklis ne tik dedikuojamas fiziko Alberto Einšteino gimtadieniui, bet taip pat šios dienos spektaklio už bilietus surinktos lėšos bus skirtos paramai Ukrainos bendruomenei (https://vuf.lt/projektai/ukrainai/).

Bilietus galima įsigyti čia: TIKETA

Renginys Facebook!

Renginio premjeroje jau sudalyvavę mokytojai apie projektą „Alisa mokslo stebuklų šalyje“ atsiliepė labai šiltai ir palaikančiai. Visiems be išimties apsilankiusiems mokytojams spektaklis bei mokslininkės paaiškinimai pasirodė įdomūs ir įtraukiantys. 

Renginio metu VU Teatro salėje privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią kaukę.

Kultūros centras jau kelis metus įgyvendina mokslo populiarinimo projektus, kuriuose pasitelkiant meną ir įvairių sričių menininkus, ieškoma būdų kalbėti apie mokslą įdomiai ir patraukliai, siekiant pažadinti moksleivių susidomėjimą ir smalsumą jį tyrinėti.   „Alisa mokslo stebuklų šalyje“ – projektas, sukuriantis žaismingą mokslinę erdvę, kuriame pagrindiniais įrankiais populiarinant mokslą tampa teatras ir visame pasaulyje žinoma, anglų matematiko ir išradėjo Lewiso Carrollo fantastikos istorija „Alisa stebuklų šalyje“.

Projekto draugai: Fizikos mokslų daktarė Mažena Mackoit-Sinkevičienė ir VU Chemijos ir geomokslų fakultetas

Projektą iš dalies finansavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos