Sidebar

Groteskiška absurdo komedija -„Pfliper Forever“ - arogantiškas fondas kovoja socialinių opinijų lauke labiau pozicionuodamas save, kaip personą, ir keldamas nepatogius visuomeninius rakursus – ar iš ties tas, kas yra sakoma, turi kokią nors reikšmę, ar tai nėra tik fonas „asmenukei“? Ar tai, kas sakoma ir daroma, dar vis turi ką nors bendro?

Kada šūkiai taip ir lieka vienadieniais klišiniais riksmais, o veiksmai rodo visai ką kitą? Ar kova už kažkieno teises nėra tik priedanga fondo pelnui ir asmeninei reklamai? Ir viso to fone, tik 5 procentai delfinų moka skaityti. Informaciją skandiname absurdiškomis išgalvotomis naujienomis, užduodame daug nepatogių klausimų apie ekologiją ir žmogaus vietą, santykį į save ir kitus, savęs demonstravimo kultūrą, fake news užgožiančią „neesmines“ globalines problemas. Ir kam kalbėti apie problemas, jei prie jų negalima pasidaryti „asmenukės“?
Na ir kas, kad tik 5 procentai delfinų moka skaityti.

Režisierius, choreografas: Andrius Pulkauninkas

Vaizdo projekcijos: Šarūnas Kuckailis
Muzika: Algirdas Janonis
Trukmė 40 min.

Dalyvavimas su galimybių pasu.
Bilietus internetu platina TIKETA
Taip pat bilietą bus galima įsigyti ir prieš pasirodymą.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos