Naujai besikuriantis Vilniaus universiteto dainavimo ansamblis „VU Jazz Voices“, sėkmingai startavęs skelbia papildomą atranką spalio 3d. 16:30 VU Didžiojoje auloje, Choro studijoje.

Papildoma atranka į „VU Jazz Voices“ projektą jau spalio 3d. 16:30 VU Didžiojoje auloje, Choro studijoje (M. K. Čiurlionio g. 21). REGISTRUOKIS!

Facebook renginys: https://fb.me/e/161VY7JFs

Repeticijų laikas:

Antradieniais Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) konferencijų salė nuo 19 val.

Sekmadieniais Kultūros centre (Čiurlionio g. 21) Choro studijoje nuo 16:30 val.

Daugybė pasaulio universitetų ir koledžų skatina jaunimą rinktis kuo įvairesnių žanrų muziką. Pasak Kultūros centro vadovės Gintės Jokubaitienės, mintis pasiūlyti studentams muzikinį projektą, kuriame jie galėtų pasimokyti džiazinio dainavimo ypatumų kilo po VU Bendruomenės skyriaus organizuojamo „Talentų vakaro“. „Pamačiau, kiek turime išties muzikalių, talentingų žmonių universitete. Jaučiau, kad kai kurių balso galimybės, skambėjimo tembrai žymiai geriau atsiskleistų džiazinio dainavimo stiliuje. Nors dauguma studentų lanko chorus, turi savo grupes, manau, muzikinės kultūros plėtimui universitete dar turime daug vietos“, - sako G. Jokubaitienė.

Vadovauti muzikiniam projektui pakviestas džiazinio vokalo ir improvizacijos mokytojas, atlikėjas Martynas Vilpišauskas.

Martynas baigė bakalauro studijas Londono Guildhall School of Music and Drama akademijoje, bei įgijo kompozicijos Magistro laipsnį Hertfordshiro Universitete, Anglijoje. Jungtinėje Karalystėje vadovavo keliems skirtingiems chorams, dainavo a cappella muzikos ansamblyje VIVE, kuris laimėjo prestižinį „Ward Swingle“ apdovanojimą bei pasirodė BBC televizijoje. Grįžęs į Lietuvą keletą metų dirbo A. Noviko džiazo mokykloje bei Vilniaus kolegijoje. Martynas turi savo vokalinę grupę “SingPhonics” bei dalyvauja įvairiuose elektroninės muzikos projektuose.

Džiazo choras tai dviejų mano mėgstamiausių dalykų derinys. Džiazas tai laisvė kurti, improvizuoti ir interpretuoti, o choras tai tikslaus, vieningo vokalinio dainavimo žanras. Nors pats dainuoju ir groju nuo vaikystės, kiekvieną dieną vis atrandu kažką naujo. Muzikoje ribų nėra, o atliekant muziką manau geriausia tiesiog būti toje akimirkoje.

Daugiau apie VU Jazz Voices projektą ČIA