Visada jaunas, polėkiu trykštantis Vilniaus universiteto kamerinis orkestras (meno vadovas Modestas Jankūnas), praėjusiais metais (2019) minėjęs savo veiklos keturiasdešimtmetį, pristato trečiąją kūrybinę kompaktinę plokštelę. 40-ies metų veiklos sukaktį pažymintį albumą nuo šiol rasite ir tarptautinėje muzikos pasiklausymo platformoje SPOTIFY.

Albume derinama baroko ir moderni XX a. muzika – kompozitorių Georg Philipp Telemann, Gustav Holst ir lietuvių kompozitorių Juliaus Andrejevo, Giedriaus Kuprevičiaus kūriniai, chronologiškai atspindintys pagrindinius orkestro repertuaro dėmenis.

Albumą galimą įsigyti VU atributikos parduotuvėje.