XXI TARPTAUTINIS UNIVERSITETŲ TEATRŲ FORUMAS „VIVAT THEATRUM, VIVAT!“

Lietuvos universitetų teatrai tęsia savo veiklą ir kviečia žiūrovus į XXI Tarptautinį universitetų teatrų forumą „Vivat, Theatrum, vivat!”, skirtą pirmo studentiško teatro spektaklio Lietuvoje 450-ies metų sukakčiai paminėti.

Renginys turėjęs vykti š. m. gegužės mėnesį, dėl karantino buvo nukeltas į rudenį. Vis tik, užsienio trupės negalėjo atvykti, tačiau jų spektaklius išvysime.

Tad Lietuvos universitetų teatrų trupės ir „per atstumą“ kolegos iš užsienio tęsia 450 m. studentiško teatro tradiciją Lietuvoje ir kviečia rugsėjo 20 – 26 d. į spektaklius, renginius.

Visi renginiai – nemokami, nepamirškite kaukių. Laukiame Jūsų!

Programa

Spektakliai bus rodomi Vilniaus universiteto Teatro salėje, Universiteto g. 3