✨Istorijų pasakojimo judėjimas užkariauja Vilniaus universitetą! Praėjusiame sal(i)one sulaukėme rekordinio skaičiaus klausytojų, norime tęsti šią puikią tradiciją ir istorijomis užburti vis daugiau žmonių! Kovo 20 d. ypatinga - tai pasaulinė istorijų pasakojimo diena, neveltui būtent tą dieną ir atsivers sal(i)ono durys.

Kviesime apsilankyti šventiniame vakare: vakaroti, pasakoti ir klausytis drauge. Mes čia kaip tikrame sal(i)one - laisvi, atsipalaidavę, su skirtingomis istorijomis, gurkšnodami arbatą, užsikąsdami sausainiais ar pyragu, pasinersime į pasakotojo pasaulį... Šventiniame sal(i)ono vakare bus pasakojamos ir tradicinės folkloro istorijos ir biografinės istorijos, skambės gyva muzika bei lauks Magiškojo Žibinto ir Pasakotojo pasirodymas. Muzikinę atmosferą sal(i)one kurs pianistė Simona Zajančauskaitė.

UPDATE: REGISTRACIJA PASAKOTOJAMS BAIGTA, VISOS VIETOS UŽPILDYTOS!
Norintiems tik paklausyti istorijų, registracijos nereikia! #VUstorytelling
O jei galvojate, kad trūksta įgūdžių pasakojant, pasisemkite žinių istorijų pasakojimo dirbtuvėse, skirtose VU studentams! http://bit.ly/2vPwwyv

Kovo 20 d. 18.30 val. ,VU Kultūros centras, M. K. Čiurlionio g. 21