VU Kinetinio teatro premjera „Pačiam mylimiausiam – sau“ – unikali režisieriaus A. Pulkauninko autobiografinė judesio komedija, pagal V. A. Mocarto muziką kovo 12 d. ir kovo 26 d. 18 val. VU Teatro salėje.

PMS - Adlerio psichologijos įkvėptas spektaklis, kuriame vaizduojami dabartinio „aš” prisilietimai prie „vidinio vaiko”, ryškėja subasmenybių burtai, kurių paveiktas „vidinis vaikas” negali ištrūkti į realų pasaulį. Šis spektaklis it klaidžiojimas savyje su daugybe nuotaikingų situacijų, kurios artimos Edipiškam pasaulėvaizdžiui: konfliktas su tėvu, galios demonstravimas ir persekiojantis gėdos jausmas.

Režisierius: A.Pulkauninkas
Video: Š. Kuckailis
Muzika: V. A. Mocartas

Bilieto kaina: 5 eurai