2019 m. gruodžio 15 d. įvyko šventinis Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestro „Oktava“ koncertas „Oktalėdos“, pilnutėlėje Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje. Kartu su orkestru pasirodė solistai-vokalistai Julija Šturo, Martyna Kučytė, Paulius Noreika ir akordeonininkas Aistis Tamulevičius. Orkestro vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas. Koncertą vedė Kristina Klaudija Milvydė.

Nuotraukų albume - koncerto akimirkos. Nuotr. aut. Natalija Kurauskienė.

OKTALĖDOS - didžiausia šventė prieš šv. Kalėdas. Į ją mes kasmet pakviečiame savo gerbėjus, artimuosius ir orkestrinės...

Posted by Vilniaus Universiteto orkestras "Oktava" on Friday, December 20, 2019