Sidebar

Oktalėdos – tai dar ne Kalėdos. Tai žaismingas koncertas prieš pat didžiąsias metų šventes, į kurį kasmet pakviečia Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestras „Oktava“!


B18 0608 1Kol už lango siaus žiema, orkestras dovanos muzikos garsų pūgas – bus daug šildančios muzikos su gardžiais džiazo, funko ir roko muzikos prieskoniais.
Čia susijungs galingas pučiamųjų instrumentų orkestro skambesys ir pasaulinio pripažinimo sulaukę, bei abejingų nepaliekantys, kūriniai. Drauge pasirodys ir solistai Martyna Kučytė, Julija Šturo ir Paulius Noreika.

   B18 0535 1

Koncerto programa jau atrinkta ir ją orkestras įnirtingai ruošia. Maestro Albinas Kučinskas atskleidė, kad vienas ryškiausių šio koncerto kūrinių bus soulo karalienės Arethos Franklin garbei, Gilberto Tinerio aranžuotas kūrinys Aretha! „Oktava“ yra pasiruošusi savo klausytojus nustebinti ir simfoninio roko kūriniu, kuriame britų roko grupių „Queen“ ir „Genesis“ melodijos („Innuendo, „A Kind of Magic“, „Another One Bites the Dust“, „Radio Gaga“, „That’s All“ ir „We Are the Champions“). Didžiosios metų šventės dažnai tampa neįsivaizduojamos ir be „Spragtuko“, tik šiame koncerte „Oktava“ jį atliks svingo stiliuje – „Nutcracker Swing“ (ar. Hans Joachim Rhinow).

B18 0506 1

 

Daugiau koncerto programos kūrinių – jau netrukus.

Tad kol dar ne Kalėdos – susitikime Oktalėdose!
#oktaledos #darnekaledos

Gruodžio 15 d. sekmadienį, 15 val.
Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje, M. K. Čiurlionio g. 21.
Orkestro vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas.
Koncertas visai šeimai, įėjimas laisvas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos