2022-02-16 12:00
2022-02-16 19:00
Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, vasario 16 –ąjai, paminėti, Lietuvos choreografų asociacija kviečia stebėti tiesiogines Vilniaus miesto tautinio meno kolektyvų koncerto transliacijas.
Šių metų, 41–ą kartą organizuojamame renginyje, dalyvaus 13 geriausių Vilniaus miesto tautinio meno kolektyvų, šokių ir dainų ansamblių iš įvairių miesto kultūros institucijų, kultūros centrų, tarp jų ir  VU Dainų ir šokių ansamblis bei VU ansamblis "Jaunimėlis".

Į žiūrovų širdis pasibels 3 dalių meninė programa „Geltona. Žalia. Raudona.“, kuri bus rodoma Šokio teatre (T. Kosciuško g. 11, Vilnius). Koncertus bus galima stebėti tiesiogiai virtualioje erdvėje Lietuvos choreografų asociacijos Facebook paskyroje.

Koncerto programoje lietuvių liaudies muzika ir šokiai, originali kompozitorių ir choreografų kūryba, specialiai šiam koncertui sukurtos projekcijos.

12:00 val koncerto dalyje "GELTONA" dalyvaus VU Dainų ir šokių ansamblis, VU alumni ansamblis "Jievaras", VIKO ansamblis "Voruta" ir Vilniaus m. Grigiškių KC šokių kolektyvas "Grija".

15:00 val. koncerto dalyje "ŽALIA" dalyvaus "Vilnius Tech" ansamblis "Vingis", Karininkų ramovės ansamblis "Neris", Vilniaus miesto ansamblis "Vilnis" ir VDU Švietimo akademijos ansamblis "Šviesa".

18:00 val. koncerto dalyje "RAUDONA" dalyvaus VTDK ansamblis "Sietuva", VU ansamblis "Jaunimėlis", Vilniaus KC ansamblis "Dalužė", Vilniaus m. Kirtimų KC ansamblis "Vilniaus pynimėlis" ir Vilniaus m. N. Vilnios KC ansamblis "Vaiva".

Koncerto rėmėja: Vilniaus miesto savivaldybė
Organizatorius: Lietuvos choreografų asociacija