2021-11-23 21:00
2021-11-23 22:30
Daugelio istorijų pasakotojų ir klausytojų pamėgtas renginys „Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ trečiąkart šį sezoną grįš jau lapkričio 23 dieną!
Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, lapkričio 23 d. 19 val. tai bus galima realizuoti!

VU Kultūros centro organizuojamas sal(i)onas – neįpareigojanti istorijų pasakojimo ir klausymosi vieta, kur bus galima išgirsti ne vieną ypatingą pasakojimą ir pabendrauti su kiekvienu įdomiu dalyviu.

Kiekvieną kartą susitikimas sal(i)one būna vis kitoks – naujos, dar negirdėtos, ir kartais labai įkvepiančios ar net pamokančios istorijos.

Vakaro šeimininkė, profesionali pasakotoja Storyteller Milda (Milda Varnauskaitė).

Registracija reikalinga visiems dalyviams – klausytojams ir pasakotojams: https://forms.gle/Kf3o1K55T2L9Kqu47

"Istorijų pasakojimo sal(i)onas" vyks Vilniaus universiteto Konfucijaus institute - Čiurlionio g. 21.

Dalyviai turi turėti galimybių pasą.

Kaip ir visada sal(i)onas atviras Jūsų istorijoms, todėl jei norite ne tik paklausyti, bet ir papasakoti. Registruokitės el.paštu

Renginys Facebook'e ČIA.