2021-09-24 20:00
2021-09-24 21:30
Rugsėjo 24 d. 17 val. Valdovų rūmų kieme Kultūros naktį griausmingai pradės pučiamieji instrumentai ir Vilniaus universiteto orkestras „Oktava“!
Orkestro meno vadovas Albinas Kučinskas ir #oktaviečiai kviečia Vilniaus gyventojus ir svečius į pučiamųjų muzikos fiestą pačioje miesto istorinėje širdyje!

Koncerte skambės George Gershwin'o, Stevie Wonder'io, Alfred James Ellis'o, legendinės roko muzikos grupės „Guns&Roses“, Elton John'o ir kitų kūrėjų muzika, aranžuota pučiamųjų orkestrui. Su orkestru taip pat pasirodys vokalistės Martyna Kučytė ir Salvija Tumalavičiūtė.

Kaip pasakytų kiekvienas „Oktavos“ orkestro narys – laukiame nesulaukiame kiekvieno koncerto, kuriame klausytojams galėsime padovanoti tai, kas mus pačius taip ĮKVEPIA!

Dalyvavimas nemokamas, bet būtina turėti Galimybių pasą!

Daugiau informacijos: Kultūros naktis

Facebook renginys: https://fb.me/e/3Q3y9zaO4