2020-02-17 20:00
2020-02-17 21:00

Kad pirmųjų snieguolių jau nebelaukiamas sniegas neužgriūtų, kad paukšteliai vis drąsiau savo dainas giedotų, kviečiam dėl visa pikta šiųmetę nenuspėjamą ir kiek tingią žiemą dar pagąsdinti.

Vasario 17 d. 18 val. VU Didžiojoje auloje, su trenksmu atversime repeticijų salės duris ir kviesim VU bendruomenę susipažinti su šmaikščiąja, triukšmingąja, įdomių prasmių ir spalvingų personažų kupina Užgavėnių tautosaka.

🌿 „Valanda su RATILIO“ – tai visus metus vyksiančių folkloro edukacijų ciklas, kurių metu Vilniaus universiteto bendruomenė pažins lietuvių kalendorinių švenčių papročius, tautosaką bei šokius ir žvelgs į tradicijas jaunų žmonių akimis.

FB logoValanda su RATILIO | Užgavėnių tautosaka

2020 m. vasario 17 d. 18 val. VU Didžiojoje auloje, M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius.